Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carrie Fisher, Oyunlarda da Unutulmadı !
#1
Uzay temalı oyunları sevenlerin çok yakından tanıyacağı Elite Dangerous, prensesini anıyor. Oyuna Carrie Fisher için içerikler eklenecek.

Bildiğiniz gibi 2016′ nın son günlerinde, tamam 2016 bitti, artık ölüm yok yeter derken, son olarak Star Wars’ un Prenses Leia’ sı Carrie Fisher, hayatını kaybetmişti. Arkasından annesi Debbie Reynolds’ da acıya dayanamayarak hayatını kaybetmişti. Bu yıl gerçekten de çok zor bir yıl oldu. Ancak, bu yılı unutmamız gerekiyor. Gerek vatanımız için ölen şehitlerimiz gerekse de sanatçıları kalbimizde yaşatacağız. 

915AnlxdeXL-1000x600.jpg

Uzay temalı oyun olan Elite Dangerous’ ta Carrie Fisher’ ın hayatını kaybetmesi ardından, oyunda anma etkinlikleri ve törenler düzenliyor. Frontier Developments’ in uzun yıllardır severek oynanan bilim kurgu oyunu Elite Dangerous’ ta Carrie Fisher rüzgarı esecek. 2. 3 güncellemesi ile birlikte oyuna yeni Star Wars içerikleri eklenecek. Oyunun forum sayfasında bu konu ile ilgili açıklama yapıldı. Fisher’s Rest isimli bir karakolu oyuna ekleyerek Carrie Fisher’ ı ölümsüzleştirmek isteyen ekip, yakın bir zamanda anıtı da oyuna ekleyecekler. Elite Dangerous’ ta Carrie Fisher asla unutulmayacak. Aramızdan çok genç yaşta ayrılan Carrie Fisher’ ın güncellemesi 2.3, çok akın bir zamanda oyuna eklenecek. 
Ara
Cevapla


Bu Konudaki Yorumlar
Carrie Fisher, Oyunlarda da Unutulmadı ! - Yazar: BrkTürk - 01-01-2017, Saat: 22:36

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi