Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ayhan Ercan Chiadox ile Formda kalın
#1
[CENTER]Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere Chiadox Detox Ürününü tanıtmak istiyorum[/CENTER]

Ayhan-Ercan-chiadox-vanilya-resim-240.jpg

Ayhan Ercan Kimdir?

4 Kasım 1970 yılında İstanbul'da doğmuştur. Çocukluk döneminde okul tatillerini babası Recep Bey'in Eminönü'nde ki aktar dükkânın da yani tıbbi bitkilerin kaynağında şifalı bitkileri, şifalı otları, baharatları öğrenerek geçirmiştir. Babasının vefatından sonra işletmeyi kendi üzerine alarak baba mesleğini devam ettirmiş, bitkiler ve etkileri üzerinde çeşitli araştırmalar yapmıştır.

Kısacası aktarlık mesleği aile mesleği olduğundan dolayı doğduğu günden bu yana bitkiler ile iç içe olan Ayhan Ercan TABDER'in (Tüm Aktar Baharatçı Tibbi ve Aromatik Bitki Yetiştiricileri Derneği ) fikir babası olduğu gibi seçilmiş Genel Başkanıdır. Aktar ve Baharatçıların günümüz şartlarına ayak uydurmasını sağlayıp meslekte kalite çıtasını yükseltmek adına birçok çalışmaya imza atmış, ülkemizde ilk kez aktar ve baharatçıların devletimiz tarafından tanınmasını ve derneğimizin temsil hakkına sahip olmasını sağlamıştır. TABDER Başkanı olarak mesleki konularda çıkarılan kanun çalışmalarının yürütüldüğü komisyonlarda görev almaktadır.

Ayhan Ercan'ın Uzun Araştırmalar sonucu Kilo vermeye yardımcı Chiadox Ürününü satışlara sunmuştur. Bu formül aç kalmadan zayıflamanızı amaçlıyor.Chiadox Nedir?


Chiadox 43 farklı bitkiden elde edilmiş bir detox zayıflamak formda kalmak için geliştirilmiş bir formüldür. Ayhan Ercan Bey'in [URL="https://goo.gl/Vo8SD2"]Ayhan Ercan Ürünleri Blog[/URL]'umda yer verdiğim gibi kısaca belirtmek isterim

43 çeşit besin maddesi içeren bu chiadox detoks smoothie vanilyalı formülü bileşiminden bahsedersek ; Domates,Ispanak,Dereotu,Lahana,Karabuğday,Kenevir Tohumu,Goji Berry,Ananas,Kakao çekirdeği, Spirulina, Ganoderma mantarı,Yeşil Çay,Toz Arısütü, Polen gibi tamamı doğal besinler bulunuyor. Chiadox içerken bir yandan toksinlerden arınırken bir yandan da kilo verme sürecinizi hızlandırmış olacaksınız. Chiadox Fiyatı ; 99 TL 'dir. 99 TL'nin altında ki satışlar kendi orjinal bayileri değildir. Buna dikkat ediniz.

Chiadox nasıl Kullanılır?

Chiadox ( chiadox smothie) Kullanmak için 1 bardak taze sıkılmış meyve suyu tercihen elma ( elma içerisindeki antioksidanın ayrı bir faydası olacağından tavsiye ediyoruz) Eğer taze meyve suyu bulamazsanız Elma Suyu %100 saf meyve suyu yazanından şekersiz doğal olanından tavsiye ederim 1 bardağa koyun 2 ölçek chaidox formülünden ilave ettikten sonra 20 dk karıştırarak içerisindeki Chia tohumlarının şişmesini sağlayın 20 dakika sonra tekrar karıştırarak için 5 gün boyunca Chiadox ürününü bu şekilde sabah öğlen ve akşam olmak üzere 3 öğün kullanıyorsunuz. Onun haricinde birşey 5 gün yemiyorsunuz. 5 gün sonra normal sabah kahvaltı ve öğlen yemeğine devam ediyorsunuz sadece akşamları chiadox kullanıyorsunuz. Kullanım esnasında Çay ve Soda , Ayran içmek serbesttir. ( şekersiz olmak kaydı ile ) şu ana kadar Ayhan Ercan Chiadox ürünlerinden herhangi bir şikayet gelmemiştir. Şu ana kadar chiadox yan etkileri olarak herhangi bir rahatsızlık (bazen ishal dışında oda sıvı beslenildiğinden normaldir. ) bir etkisi görülmemiştir. Chiadox yan etkileri ile ilgili Eğer bir şikayetiniz var ise aşağıdaki yorumlar bölümünü kullanarak kullanıcılarımızı aydınlatmış olursunuz eğer memnuniyetiniz var ise aşağıda chiadox kullananlar lütfen yine yorumlar bölümünden memnuniyetinizi belirtiniz.


https://www.youtube.com/watch?v=ZNkHLDb8V9o
https://www.youtube.com/watch?v=iTbgD6Zf8HY
yukarıdaki videoları izleyerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İlgili ürünü Ankara Bölge dağıtıcısı olarak
[URL="https://goo.gl/KRg4Qw"]Naturpy Store[/URL] Mağazamız'a tıklayarak satın alabilirsiniz.
Ara
Cevapla


Bu Konudaki Yorumlar
Ayhan Ercan Chiadox ile Formda kalın - Yazar: ozlemtabuc28 - 07-12-2016, Saat: 03:44
Cvp: Ayhan Ercan Chiadox ile Formda kalın - Yazar: nomerci - 12-01-2018, Saat: 16:25

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi