Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naturpy milk tea anne sütünü arttırıyor !
#1
Naturpy-Milk-Tea-Anne-Sutu-Arttici-Bitki...m3-225.jpg

Naturpy milk tea Optinaturel Gıda.Med.San.Tic.Ltd.Şti olan Naturpystore resmi store sayfası olan kendi patentli ürünümüzdür. Anne sütünü arttıran doğal bir bitki çayı dır. [HTML]<iframe width="854" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/ULdkiRJyggE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>[/HTML]

Anne sütü ilk 6 ay çok önemlidir. İlk 6 ay sadece bebeklerinize anne sütü vermeniz tavsiye edilir. ( Unicef Dünya sağlık örgütü ) 6. Aydan sonra yine firmamızın patentli ürünü Naturpy Bebek Tarhanası ürününü tamamlayıcı gıda olarak verebilirsiniz. Bebeğinizin Sağlığı ve sizlerin sağlığı bizler için çok önemlidir.

Naturpy Markası ürünlerimiz Patentli , Tarım ve Gıda Bakanlığı Onaylıdır. Helal Sertifikaları ve Analiz Raporları Mevcuttur. Yurt içi ve Yurt dışı ihracatımız mevcuttur. Toptan olarak Aktarcılar, Marketler, Anne Bebek Mağazaları , Eczane Gruplarında ürünlerimiz raflarda yerini almaktadır.

Naturpy Ürünleri içerisinde ; Gıda boyası , Renklendirici içermez hiçbir kimyasal işlemden geçmez. Tamamen doğaldır. Optinaturel İlaç Gıd.Med.San.Tic.Ltd.Şti. Güvencesi ile ürünlerimiz perakende olarak İnternet sitemizden satmaktayız.

Ürünlerimizin Tüketici güveni açısından Analiz Raporlarını , Gıda Sertifikalarını inceleyebilirsiniz. ( Diğer markalar ile ürünlerimiz kıyaslandığında analiz raporları tam ve yurt içi yurt dışı sertifikaları olan türkiyede sayılı ürünlerdendir. )

Optinaturel Firması olarak Naturpy Marka ürünlerimizin Tüm Sertifikalarını Resmi Web sitemizde düzenli olarak paylaşmaktayız. Ürünlerimizi güven ile kullanabilirsiniz. Şu an için herhangi bir bilinen etkisi yoktur. Websitemiz den ([URL="http://www.optinaturel.com.tr/tr/pagedetail/sertifikalarimiz/142"]Optinturel Resmi Sitemiz Sertifikalarımız[/URL]) link'ine tıklayarak sertifikalarımızı inceleyebilirsiniz.

- Naturpy Lohusa Şerbeti Şekeri
- Naturpy Goji Berry Yeşil Çay Bitki Çayı
- Naturpy Atom Çayı Klasik
- Naturpy Atom Çayı Nane Limon
- Naturpy Atom Çayı Propolisli ( yeni 2016 )
- Naturpy Milk Tea ( Anne sütü arttıran bitki çayı )
- Naturpy Emziren Anne Kış Çayı ( Emziren anneler için vücut direncini arttıran bitki çayı )
- Naturpy Keçiboynuzu Ezmesi ( Tamamen doğal şeker içermeyen ezme )
- Natupy Bebek Tarhanası ( ilk 6 aydan sonra devam gıdası olarak bebeklerinize verebileceğiniz bebek tarhanası tamamen doğal naturel )
- Naturpy Sıvı Stevia ( Sıvı Stevia 0 kalori ile şekeri artık unutun stevia bitkisi ile şeker rahatsızlığı vs olanlar için ideal bir ürün )


Ürün Videolarımıza ; https://www.youtube.com/watch?v=ULdkiRJyggE
Link'inden erişebilirsiniz.

logom-templateLogo-1.png
[URL="http://www.naturpystore.com"][COLOR="Red"]http://www.naturpystore.com[/COLOR][/URL]
Optinaturel İlaç Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
+90 312 3161763
Örnek Mahallesi Adalı Halil Cad. No:2/B Telsizler / Altındağ - Ankara
E-Posta : info@optinaturel.com.tr
Ara
Cevapla


Bu Konudaki Yorumlar
Naturpy milk tea anne sütünü arttırıyor ! - Yazar: ozlemtabuc28 - 27-10-2016, Saat: 03:57

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi